Avenue Legerova 19****

O nás

Náš hotel je ideálně umístěn v elegantní historické budově v centru Prahy. Všechny hlavní památky jsou dosažitelné pěšky. Naše výhodná poloha umožňuje našim hostům snadný přístup na Václavské náměstí s Národním muzeem a mnoha obchody. V bezprostřední blízkosti se také nachází Kongresové centrum.

Náměstí I. P. Pavlova se zastávkami autobusů, tramvajových linek a stanicí metra linky C je vzdáleno od hotelu 5 minut chůzí a Hlavní vlakové nádraží je vzdáleno maximálně 10 minut pěšky.

Naše kouzelné, prostorné a plně klimatizované pokoje jsou vybaveny LCD televizí se satelitním příjmem, malou kuchyňkou, bezplatným WiFi internetem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou a vybavením pro přípravu kavy a čaje.

Okolí hotelu nabízí nespočet restaurací, barů, kaváren a dalších atrakcí. Ostatní hlavní pražské památky, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, Židovská čtvrť nebo Pražský hrad jsou jednoduše dostupné hotelovou limuzínou, městskou dopravou nebo pěšky. Snídaně se v hotelu Avenue Legerova 19**** servírují denně mezi 07:00 a 10:30. Celý den mohou naši hosté využít služeb Lobby baru a v létě i hotelové letní terasy.

Těšíme se na vaši návštěvu v našem hotelu Avenue Legerova 19****!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.