Jak se k nám dostanete

Hotel Avenue Legerova 19 se nachází v centru Prahy, v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Václavské náměstí je vzdálené pouhých 12 minut pěšky. Nedaleko od hotelu se nachází mnoho restauraci, barů, kaváren, místních atrakcí, muzeí, ale také parků, běžeckých stezek a tenisových kurtů. Praha nabízí nekonečné množství míst k odpočinku a relaxaci.

Autem

Ze směru od Brna – dálnice D1 – pokračujte na ulici 5. Května – přejeďte Nuselský most – pokračujte na Legerovu ulici.

Hotel Avenue Legerova 19 se nachází po několika metrech po vaší levé straně.

Ze směru od Teplic – dálnice D8 – pokračujte po E55 – dále po Argentinské ulici – následujte směr Brno, České Budějovice, Strakonice – pokračujte po Wilsonově ulici – poté po Sokolské ulici – zahněte doleva do Wenzigovy ulice – opět zahněte doleva do Legerovy ulice – Hotel Avenue Legerova 19 se nachází po pár metrech po vaší levé straně. 


Z letiště

Taxi

Taxi jsou k dispozici na stanovišti přímo před příletovým terminálem.

Hotelový limousine servis

Abychom Vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, můžeme pro Vás zajistit transfer z letiště do hotelu za příznivou cenu. Transfer je možno zarezervovat spolu s ubytováním.

Městská hromadná doprava

Jeďte autobusem číslo 119 z letiště na stanici Nádraží Veleslavín, kde přestupte na metro. Z Nádraží Veleslavín jeďte na stanici Muzeum, ve které přestupte z trasy A na trasu C. Poté jeďte jednu zastávku do stanice I. P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Avenue Legerova 19 najdete cca po 350 metrech.

Jeďte autobusem "Airport Express" do stanice Hlavní nádraží. Přestupte na metro C. Poté jeďte dvě zastávky do stanice I.P.Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Avenue Legerova 19 najdete cca po 350 metrech.


Z nádraží

Z Hlavního nádraží

Z hlavního nádraží jeďte pouze 2 stanice do stanice I. P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Avenue Legerova 19 najdete cca po 350 metrech.

Z nádraží Holešovice

Z Holešovického nádraží jeďte pouze 5 stanic do stanice I. P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se Legerovou ulicí proti směru dopravy. Hotel Avenue Legerova 19 najdete cca po 350 metrech.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.